Terminal Hotel

Wesele, sala weselna
Wrocław

Każda Młoda Para pragnie, aby dzień ślubu i wesela zarówno w ich pamięci jak i wszystkich gości pozostał na zawsze wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Jeżeli jesteście na etapie planowania swojego wielkiego dnia i szukacie perfekcyjnej, nietuzinkowej sali weselnej, zachęcamy do poznania naszej oferty. Organizujemy przyjęcia w nowoczesnym stylu, udostępniając Państwu przestronną, elegancką salę z profesjonalnym oświetleniem scenicznym, nagłośnieniem oraz dużą sceną. Na sali znajduje się również ściana projekcyjna o wielkości 100 m2, dzięki której możliwe jest wyświetlanie zdjęć lub wszelkich wizualizacji, które w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością na tego typu eventach. Oferujemy Państwu bogate i zróżnicowane menu, które w stu procentach będzie dopasowane do wszystkich potrzeb oraz oczekiwań Młodej Pary. Szef Kuchni zadba nie tylko o wyjątkowy smak serwowanych dań, ale również ich estetyczny wygląd. Zachęcamy do zadawania pytań pod numerem telefonu: (71) 773-55-75 lub mailowo: hotel@terminalhotel.pl

Decydując się na skorzystanie ze świadczonych przez nas usług, mają Państwo pewność profesjonalizmu w każdym calu. Organizujemy wesela we Wrocławiu od wielu lat, ciesząc się uznaniem nie tylko wśród Par Młodych z naszego regionu, ale także z innych części kraju, które wybierają Wrocław na miejsce zorganizowania najważniejszego przyjęcia w swoim życiu. Do każdego wesela podchodzimy w sposób indywidualny, oferując fachową pomoc.

Cechują nas lata praktyki oraz nieustanne śledzenie zmieniających się trendów związanych z branżą ślubną. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom profesjonalne doradztwo, a także dać możliwość zorganizowania wymarzonego przyjęcia na prawdziwie światowym poziomie. Łączymy dobrodziejstwa nowoczesnej technologii oraz ponadczasową elegancję, dbając o zachowanie odpowiedniego klimatu na każdym weselu. Proponujemy korzystne ceny, będąc przy tym otwartymi na różnorodne potrzeby oraz sugestie Par Młodych. Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać również Państwa wymaganiom.

Terminal Hotelznaczek_rekomendacji_1KLIP WESELNY

Idealne wesela w nowoczesnej sali weselnej!

Sale weselne